Oferta Pracy - Instalator Systemów Zabezpieczeń / Elektryk

2023-09-15

OFERTA PRACY

Firma CONSOLID w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje doświadczonego instalatora systemów zabezpieczeń oraz elektryka.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • ciekawą i stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • wynagrodzenie podstawowe + system premiowy,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • rozwój wiedzy i umiejętności - szkolenia z zakresu systemów bezpieczeństwa,
  • profesjonalne wsparcie zespołu,
  • samodzielność w planowaniu i zarządzaniu swoją pracą oraz pracą swojego zespołu,
  • pracę w przyjaznej atmosferze

Twój zakres obowiązków:

  • instalacja i integracja systemów bezpieczeństwa
  • prace serwisowe oraz konserwacje obsługiwanych systemów,
  • raportowanie stanu realizacji inwestycji do kierownictwa,
  • realizacja planów instalacyjnych

Wymagania:

  • doświadczenie w instalacjach systemów bezpieczeństwa (SSWiN, CCTV, SKD/RCP, SSP, DSO, SOD),
  • znajomość branży systemów bezpieczeństwa, teletechniki – będzie dodatkowym atutem,
  • prawo jazdy kat. B – warunek konieczny,
  • wykształcenie techniczne (preferowane: elektrotechnika, teletechnika, automatyka) –
  • znajomość produktów elektrycznych, teletechnicznych,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność delegowania zadań,
  • samodzielność i determinacja w realizacji celów,
  • dobra organizacja pracy i samodyscyplina,
  • zaangażowanie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres:
kadry@consolid.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”